Pufy są dodatkiem, który pojawił się w naszych domach i mieszkaniach już dobre kilka lat temu. Stanowią świetne uzupełnienie salonów oraz pokoi dziecięcych i młodzieżowych. Warto zatem z nie zainwestować, aby cieszyć się wygodą użytkowania i stylowym wystrojem. W zależności od tego, jakie mamy potrzeby i oczekiwania, możemy sami dobrać odpowiednie dla nas pufy. Design również jest ważny, dlatego warto przed zakupem przejrzeć kilka ofert, aby wybrać tę idealną. Poniżej przedstawiamy kilka rodzajów.

 • Pufy na nóżkach – jest to jeden z najpopularniejszych rodzajów tego typu mebla. Można je świetnie dopasować do zestawów wypoczynkowych, które już znajdują się w naszych domach, gdyż na rynku dostępnych jest wiele wersji kolorystycznych. Ich dodatkowym atutem jest fakt, iż są nieco wyższe od tych tradycyjnych, które znajdują się bezpośrednio na podłodze.
 • Pufy ze schowkiem w podstawie – szczególnie polecane do małych mieszkań. Schowek jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, które pozwala na czerpanie dodatkowych korzyści z zakupionej pufy. Design również nie ucierpi na takim rozwiązaniu, gdyż w ten sposób unikniemy „zagracenia” małego mieszkania.
 • Pufy kilkuosobowe – są ogromne i mogą pomieścić kilka osób. Są to popularne elementy wystroju w galeriach handlowych oraz kawiarniach, gdzie ceni się przede wszystkim wygodę i praktyczne rozwiązania. Świetnie sprawdzą się również podczas oglądania meczy w większym gronie.
 • Miękkie pufy typu worek – są najwygodniejszym wariantem tego typu mebli, gdyż pozwalają na dowolne formowanie w zależności od pozycji, w której chcemy usiąść. Posiadają miękkie wypełnienie, które gwarantuje plastyczność i wygodę podczas użytkowania.

Pufy to niewątpliwie elementy wystroju, które świetnie sprawdzają się nawet podczas imprez czy niezapowiedzianych wizyt większej liczby gości. Są wygodne i ładnie wyglądają, a jednocześnie nie zajmują zbyt wiele miejsca. Wszystkim tym, którzy cenią sobie praktyczne rozwiązania, polecamy pufy design.

Komentarze
Załaduj więcej podobnych artykułów
 • Jak zrobić żyrandol?

  Stworzenie wymarzonego żyrandola do salonu nie musi być trudnym zadaniem. Okazuje się, że …
 • Proces zakupu samochodu

  W ostatnich latach rośnie import samochodów ze Stanów Zjednoczonych. Jest to prawdopodobni…
 • Sucho i przyjemnie w domu czy mieszkaniu

  Każdemu czasami zdarza się wyciek wody w mieszkaniu, domu, biurze. Firma Lakus sp. z o.o. …
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Hobby

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Jak zrobić żyrandol?

Stworzenie wymarzonego żyrandola do salonu nie musi być trudnym zadaniem. Okazuje się, że …