Jedną z najciekawszych inicjatyw społeczności Forum jest dopracowanie porozumienia, dzięki któremu użytkownicy będą mogli korzystać z materiałów publikowanych w czasopismach takich jak Kulturystyka i fitness i inne.

Jest to wyjątkowe porozumienie, które z pewnością wzbogaci portal o mnóstwo ciekawych i rzeczowych artykułów – zapraszam do śledzenia zawartości nowo stworzonego działu Przegląd prasy branżowej którego gospodarzem i inicjatorem powstania jest Bullmastif.

W dziale NASI PARTNERZY, który skupia sponsorów Forum i ogłaszające się na nim firmy, również sporo się dzieje – jest to miejsce, gdzie najszybciej możecie dowiedzieć się o wszystkim, co dotyczy nowo wprowadzanych na rynek produktów, zadać pytanie u źródła, czy zasięgnąć najbardziej nawet szczegółowych informacji dotyczących suplementów bezpośrednio u ich producentów. Ostatnio wśród sponsorów pojawiła się nowa firma Progress, która jest dystrybutorem produktów firm „Rainer”, „ATP” i „CarneLabs”. Myślę że warto często odwiedzać ten dział, i korzystać z fachowości osób współpracujących z poszczególnymi firmami – a są to postaci doskonale znane, przykładem niech będzie osoba Pana Dariusza Szukały, autora niezliczonych publikacji dotyczących odżywiania i suplementacji, który na stałe współpracuje z firmą „Olimp”

W dziale SUPLEMENTACJA i ODŻYWIANIE zgodnie z jego nazwą znajdziecie wszystko, co dotyczy diety i legalnego wspomagania – według mnie najciekawsze są tutaj testy suplementów, przeprowadzane przez użytkowników. I choć oczywiste jest, że każdy z nas ma inny organizm, możliwość przyjrzenia się rzeczywistemu działaniu poszczególnych suplementów może bardzo pomóc w wyborze tych właściwych dla nas. Istotne jest to, że nikt nie ma tu obowiązku wygłaszania pochwalnych laurek – chodzi o szczerą, rzeczywistą ocenę, a więc coś, czego próżno szukać w artykułach sponsorowanych…

Bardzo przypadł mi również do gustu pomysł stworzenia działu, gdzie każdy użytkownik będzie mógł za drobną opłatą wynająć wirtualnego trenera i wraz z nim prowadzić swój trening, licząc na wsparcie w każdym trudnym momencie. Wprawdzie część użytkowników uważa, że to zły pomysł pobierać opłatę za pomoc w treningach, ale warto sobie zdać sprawę, że nie każdy ma czas na wertowanie tysięcy wypowiedzi by znaleźć tę z interesującymi go informacjami – a wynajęty trener jest zawsze do dyspozycji klienta, co oznacza nie tylko bardziej personalne podejście, ale i dużą oszczędność czasu.

Filip Syrylak – Instruktor kulturystyki cz.3

Komentarze
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Zdrowie

Jeden komentarz

  1. […] 1 minutę temu Filip Syrylak – Instruktor kulturystyki cz.2 […]

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Przygotowanie do sezonu budowlanego: Jak planować wypożyczenie sprzętu, aby uniknąć opóźnień w projektach?

Rozpoczęcie sezonu budowlanego to czas, kiedy dokładne planowanie i przygotowanie mogą zde…