Witam Was serdecznie w nowym cyklu artykułów, w którym będziemy przyglądać się temu, co o naszym ulubionym sporcie pisze się w Internecie. Rubryka ta jest efektem porozumienia, do którego doszli przedstawiciele i który jest jedynym oficjalnym sklepem partnerskim SFD – z ich inicjatywy tworzy się swego rodzaju grupa medialna, mająca na celu jak najszersze propagowanie kulturystyki i sportów siłowych wśród młodzieży i starszych. Dzięki temu porozumieniu mamy nadzieję trafić do jeszcze większej niż do tej pory ilości osób zainteresowanych zdrowym stylem życia i aktywnością fizyczną. Ale dość już tego wstępu – zaczynajmy.

Ponieważ jest to pierwszy odcinek naszego cyklu, myślę że warto choćby z grubsza przybliżyć Wam samo Forum – być może wielu z Was odwiedza je codziennie i doskonale wie o rzeczach, które będą tematem dzisiejszego artykułu, ale potraktujmy to jako powitalne przypomnienie. Z pewnością jest także wiele osób, które nie zdawały sobie nawet sprawy z istnienia takiego portalu – te osoby być może zaciekawione artykułem, wpiszą w swojej przeglądarce ten adres: Już? Adres wpisany? Witajcie zatem na największym w Polsce forum sportowym – w styczniu SFD odwiedziło 463 000 unikalnych użytkowników, którzy dokonali blisko 8 milionów odsłon!

Budowa Forum jest bardzo przejrzysta i umożliwia stosunkowo łatwe zorientowanie się w milionach (tak, milionach!) umieszczonych przez użytkowników artykułów – wystarczy wybrać interesujący nas dział i zagłębić się w lekturę najciekawszych postów. Spytacie pewnie jak znaleźć w takiej liczbie wypowiedzi te najciekawsze? Nie martwcie się, w tym akurat postaram się Wam pomóc. Zanim jednak przejdziemy do lektury, jeszcze kilka słów o Forum ogólne Znajdziecie tu informacje na każdy możliwy temat – treningu, odżywiania, suplementacji i dopingu. Spotkacie się z wypowiedziami o ogromnej wartości merytorycznej, i z takimi, przy lekturze których będziecie się uśmiechać z politowaniem, zastanawiając się, czy ich autorzy są niespełna rozumu… Będziecie mogli odnaleźć staranne opracowania tematu i rzeczowe dyskusje, ale także będziecie świadkami urażonych ambicji i niekoniecznie partykularnie wyrażonych kłótni. Ale wiecie co? Właśnie to stanowi siłę naszego forum – ogromna ilość indywidualnie myślących użytkowników, którzy wyrażają swoje opinie, i dzielą się swoimi myślami z innymi. Rzesza ludzi, którzy poświęcają swój wolny czas, żeby każdy kto tego potrzebuje mógł odnaleźć odpowiedzi na swoje pytania. W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim, którzy tworzą Forum – to dzięki Wam jesteśmy największym portalem w kraju. A teraz do rzeczy, czyli przyjrzyjmy się co w SFD piszczy…

Filip Syrylak – Instruktor kulturystyki cz.2

Komentarze
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Zdrowie

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Last minute a sezonowość: Kiedy i gdzie szukać najlepszych ofert w zależności od pory roku

Planowanie podróży często wiąże się z wyborem odpowiedniego momentu, aby skorzystać z najl…