Witam Was serdecznie w nowym cyklu artykułów, w którym będziemy przyglądać się temu, co o naszym ulubionym sporcie pisze się w Internecie. Rubryka ta jest efektem porozumienia, do którego doszli przedstawiciele i który jest jedynym oficjalnym sklepem partnerskim SFD – z ich inicjatywy tworzy się swego rodzaju grupa medialna, mająca na celu jak najszersze propagowanie kulturystyki i sportów siłowych wśród młodzieży i starszych. Dzięki temu porozumieniu mamy nadzieję trafić do jeszcze większej niż do tej pory ilości osób zainteresowanych zdrowym stylem życia i aktywnością fizyczną. Ale dość już tego wstępu – zaczynajmy.

Ponieważ jest to pierwszy odcinek naszego cyklu, myślę że warto choćby z grubsza przybliżyć Wam samo Forum – być może wielu z Was odwiedza je codziennie i doskonale wie o rzeczach, które będą tematem dzisiejszego artykułu, ale potraktujmy to jako powitalne przypomnienie. Z pewnością jest także wiele osób, które nie zdawały sobie nawet sprawy z istnienia takiego portalu – te osoby być może zaciekawione artykułem, wpiszą w swojej przeglądarce ten adres: Już? Adres wpisany? Witajcie zatem na największym w Polsce forum sportowym – w styczniu SFD odwiedziło 463 000 unikalnych użytkowników, którzy dokonali blisko 8 milionów odsłon!

Budowa Forum jest bardzo przejrzysta i umożliwia stosunkowo łatwe zorientowanie się w milionach (tak, milionach!) umieszczonych przez użytkowników artykułów – wystarczy wybrać interesujący nas dział i zagłębić się w lekturę najciekawszych postów. Spytacie pewnie jak znaleźć w takiej liczbie wypowiedzi te najciekawsze? Nie martwcie się, w tym akurat postaram się Wam pomóc. Zanim jednak przejdziemy do lektury, jeszcze kilka słów o Forum ogólne Znajdziecie tu informacje na każdy możliwy temat – treningu, odżywiania, suplementacji i dopingu. Spotkacie się z wypowiedziami o ogromnej wartości merytorycznej, i z takimi, przy lekturze których będziecie się uśmiechać z politowaniem, zastanawiając się, czy ich autorzy są niespełna rozumu… Będziecie mogli odnaleźć staranne opracowania tematu i rzeczowe dyskusje, ale także będziecie świadkami urażonych ambicji i niekoniecznie partykularnie wyrażonych kłótni. Ale wiecie co? Właśnie to stanowi siłę naszego forum – ogromna ilość indywidualnie myślących użytkowników, którzy wyrażają swoje opinie, i dzielą się swoimi myślami z innymi. Rzesza ludzi, którzy poświęcają swój wolny czas, żeby każdy kto tego potrzebuje mógł odnaleźć odpowiedzi na swoje pytania. W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim, którzy tworzą Forum – to dzięki Wam jesteśmy największym portalem w kraju. A teraz do rzeczy, czyli przyjrzyjmy się co w SFD piszczy…

Filip Syrylak – Instruktor kulturystyki cz.2

Komentarze
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Zdrowie

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Czym wzmocnić naczynia krwionośne?

Czym wzmocnić naczynia krwionośne? Naczynia krwionośne, czyli tętnice, żyły i naczynia wło…